Minecraft 1.9 Pre-Release 2 çıktı!

Pre-Release versiyonları yayınlama kararımızdan vazgeçmedik ve şimdi de size 1.9′a en yakın pre-release’i sunuyoruz. Bizi takip ettiğiniz için teşekkürler.
Hatırlatan Fatih isimli kullanıcıya teşekkür ederiz.

Minecraft 1.9 Pre-Release 3 Linki Hakkında

Merhabalar, dün 1.9 pre-release 3‘ü yayınlamıştım ancak ufak bir hata yapmışım. Bunun için sizden özür diliyorum, eğer ki pre-release 3′ü çalıştıramadıysanız yukarıdaki linkten tekrar indirmenizi rica ediyorum. Yukarıdaki linki yeniledim.

Minecraft 1.9 Pre-Release 5 Yayınlandı!

Bu pre-release’lerin en kötü yanı kesinlikle insanı sabırsızlandırıyor ve sürprizi kaçırıyor olması. :) Ben 1.9 için çok heyecanlıyım, umarım siz de öylesinizdir. Minecraft 1.9 Pre-Release 5 indirilmek için hazır ve sitemizin yukarısında!

Minecraft 1.9 Pre-Release

Normalde prensip olarak pre-release’leri yayınlamıyordum çünkü acemi kullanıcıları oldukça zorluyordu ancak son zamanlarda bazı istekler olunca ben de yayınlamaya karar verdim. Pre-release daha tam sürüm yayınlanmadan önce piyasaya sunulan sürümdür. Yani bir çok hata ve bir çok henüz gerçekleşmemiş değişiklik vardır. Sadece .jar dosyasını veriyorum, .minecraft/bin/ dizini içine atmanız yeterlidir.