Minecraft Sunucunuz Olsun İster Miydiniz?

Görüyorum ki siteye giren bir çok arkadaşımız sunucu açmak istiyor. Ancak gerek Türk bir Minecraft sunucu servisi olmadığı için gerekse teknik bilgi yetersizliğinden dolayı açamıyorlar.
Bu işe bir dur demek için geldik ve kampanyalı başlangıç fiyatlarımız ile size en kaliteli Minecraft sunucularını sunuyoruz. Artık Hamachi ile boğuşmayı bırakın ve 7/24 bir sunucu alın!

Minecraft Rap Savaşları. :)

Epic Rap Battles of History serisini aranızda bilenler vardır belki. Ünlü kişileri rap kapışmalarına sokmuş gibi yaparak güzel çalışmalara imza atıyorlar.
Bazı Türk arkadaşlarımız bu kapışmaların ilki olan Darth Vader vs Hitler’i Minecraft içinde çekmiş. İzlemenizi öneririm!

Türkiye’nin Yardıma İhtiyacı Var!

eRepublik oyununu bilenleriniz vardır, gerçeğe çok yakın bir dünya üzerinde bir vatandaşı canlandırıyorsunuz. Savaşıyor, iş kuruyor, karakterinizi geliştiriyorsunuz. Bulgaristan Türkiye’nin yarısını almış durumda ve yardımınıza ihtiyacımız var!
Kaydolmak için tıklayın.
Ülkeye yardımcı olmak için en az 10. levela kadar oynayın.
Kaydolduktan sonra Türkçe dil seçebilirsiniz.

Hotfile Premium üye olun!

Ne yazık ki Hotfile kullanmak zorundayız. Şuan için başka bir seçim yok gibi duruyor. Eğer arka arkaya dosya indirmek ve hiç beklememek istiyorsanız, hotfile premium alabilirsiniz. Üstelik bir çok sitede işinize yarayacaktır. Sıfır bekleme ve yüksek hız ile indirebilirsiniz. Ayda sadece 9 dolara satılıyor, ve mobil ödeme ile bile alabilirsiniz.